POLETNA LIGA LOKROVEC 2020

Za prijavo izpolnite spodnji obrazec z dopisom prijava v Letno ligo Lokorvec 2020.

captcha

 

Prijave:

1. Zdravko Aleksovski

2. Lea Sunarič

3. Oskar Drobne

4. Boris Marič

5. Matej Ribič

6. Staš Stermecki

7. Aleksander Kolar

8. Tomaž Premrl

9. Damjana Damiš

10. Mateja Krušnik

11. Maša Cigale

12. Primož Brvar

13. Tomaž Šmarčan

14. Leon Šmarčan

ZIMSKA LIGA LOKROVEC 2019/2020

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava v ZIMSKO LIGO LOKROVEC 2019/2020″.

 

Že prijavljeni v tekmovanje:

1. Tomaž Šmarčan 12. Tomaž Ožir 1. Mateja Krušnik
2. Primož Brvar 13. Sredoje Vlaovič 2. Nataša Matko
 3. Nikola Banjevič 14. Ivo Peperko 3. Bojana Jerič
 4. Bojan Stojanovič 15. Igor Ipavic 4. Damjana Damiš
 5. Domen Meža 16. Aleksander Kolar 5. Barbara Škedelj
 6. Dean Krt 17. Oskar Drobne 6. Aljana Topole
 7. Dejan Selič  18. Andrej Zavec  7. Maša Cigale
 8. Franc Šmajs  19. Primož Polajžer 8. Anja Lesjak
 9. Lea Sunarič  20. 9. Alenka Aužner
 10. Goran Čop 10. Sandra Melavc
 11. Uroš Ambroš 11. Maja Križmančič
 12. Nika Veninšek
 13. Tanja Janžek

ŠDL OPEN 2019

PRIJAVE

1. Zdravko Aleksovski

2. Primož Brvar

3. Kris Stermecki

4. Lea Sunarič

5. Tibor Orač

6. Staš Stermecki

7. Matija Gregorčič

8. Mitja Frančeškin

9. Aleks Jezernik

10. Goran Šućur

11. Primož Ašenberger

12. Matija Močnik

13. Tomaž Šmarčan

14. Leon Šmarčan

15. Mateja Krušnik

16. Marko Krušnik

17. Boštjan Burič

18. Boštjan Lorbek

19. Rok Pišek

20. Matic Kveder

POLETNA LIGA LOKROVEC 2019

.

 

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava v LETNO LIGO LOKROVEC 2019″.

 

 

Že prijavljeni v tekmovanje:

 

 1. Goran Šučur  16. Primož Polajžer  31. Nataša Matko  46. Lea Sunarič
 2. Staš Stermecki  17. Andrej Zavec  32. Lee Barad  47. Aljana Topole
 3. Primož Brvar  18. Goran Čop  33. Boštjan Bratuša  48. Aljaž Ramšak
 4. Maša Cigale  19. Zdravko Aleksovski  34. Eva Tratnik  49. Maja Križmančič
 5. Mateja Krušnik  20. Tomaž Šmarčan  35. Damjana Damiš  50. Iztok Tomc
 6. Alenka Šmid  21. Oskar Drobne  36. Bojana Jerič
 7. Eva Javoršek  22. Nika Veninšek  37. Lea Tomc
 8. Anja Lesjak  23. Bojan Stojanovič  38. Matic Kveder
 9. Ines Globočnik  24. Primož Ašenberger  39. Mitja Frančeškin
 10. Gregor Drev  25. Amer Bećirović  40. Neja Sotošek
 11. Barbara Škedelj  26. Elvis Cvikl  41. Goran Žoher
 12. Franc Šmajs  27. Ivo Peperko  42. Miha Čmer
 13. Dejan Selič  28. Peter Golob  43. Branko Miklavžin
 14. Sandra Melavc  29. Tomaž Premrl  44. Marko Šavc
 15. Matija Gregorčič  30. Alenka Aužner  45. Dean Krt

 

 

 

 

 

6. Matija Gregorčič

ZIMSKA LIGA LOKROVEC 2018/2019

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava v ZIMSKO LIGO LOKROVEC 2018/2019″.

Že prijavljeni v tekmovanje:

1. Tomaž Šmarčan 11.Mateja Krušnik 21. Sandra Melavc
2. Primož Brvar 12.Alenka Aužner  22. Boštjan Lubej
 3.Goran Šučur 13. Ivo Peperko  23. Andrej Zavec
 4.Staš Stermecki 14. Nika Veninšek  24. Nikola Banjevič
 5. Kris Stermecki 15. Sara Poteko  25. Goran Žoher
 6. Matej Ribič 16. Goran Čop  26. Boris Kovačič
 7. Zdravko Aleksovski  17. Primož Polajžer  27. Iztok Satler
 8. Gregor Drev 18. Mitja Rošer  28. Amadej Božičnik
 9. Maša Cigale 19. Dean Krt  29. Sašo Polšak
 10. Saška Bulatovič 20. Igor Ipavic  30. Sredoje Vlaovič
31. Bojan Stojanovič 40. Sašo Ratej  49. Aleš Kitek
32. Eva Javoršek 41. Oskar Drobne
33. Luka Furlan 42. Primož Ašenberger
34. Alenka Šmid 43. Maja Križmančič
35. Franc Šmajs 44. Anja Lesjak
36. Damjana Damiš  45. Tadej Vidmar
 37. Boris Marič  46. Matic Serdoner
 38. Lea Tomc  47. Nataša Matko
 39. Iztok Tomc 48. Barbara Škedelj

TURNIR ZA PRVAKA LOKROVŠKE HOSTE 2018

REZULTATI
PRIJAVE

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava ZA PRVAKA LOKROVŠKE HOSTE 2018″

Že prijavljeni na turnir:

 

 

 

1. Tomaž Šmarčan 11. Jure Rezec 21. Sašo Ratej
2. Primož Brvar 12. Marko Šavc  22. Sandi Recko
 3. Rok Hajd 13. Staš Stermecki  23. Aco Mavrič
 4. Miha Čmer 14. Aljaž Ramšak  24. Branko Recko
 5. Goran Šučur 15. Mitja Frančeškin
 6. Kris Stermecki 16. Boris Marič
 7. Gregor Drev  17. Matic Kveder
 8. Lea Sunarič 18. Iztok Satler
 9. Luc Kanduti 19. Andrej Zavec
 10. Robi Šprem 20. Neja Sotošek

ŠDL OPEN 2018

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava ŠDL OPEN 2018″.

Že prijavljeni na turnir:

1. Hudarin                     11. Matej Ribič         21. Peter Golob

2. Staš Stermecki         12. Sara Poteko        22. Tilen Fatič

3. Primož Brvar            13. Branko Recko     23. Sašo Ratej

4. Gregor Drev              14. Matic Čoklc

5.  Matija Gregorčič     15. Cveto Lorger

6. Kris Stermecki          16. Sandi Recko

7. Lea Sunarič                17. Miha Čmer

8. Igor Ipavic                  18. Matic Kveder

9. Tomi Rožič                  19. Aco Mavrič

10. Tjaša Guzej                20. Iztok Satler

POLETNA LIGA CELJE 2018

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava POLETNA LIGA CELJE 2018″.

Že prijavljeni v Poletno ligo Celje 2018:

 

 1. Bojan Stojanovič 2. Iztok Tomc 3. Kris Stermecki
 4. Staš Stermecki 5. Matej Ribič  6. Gregor Drev
 7. Goran Žoher 8. Boris Marič  9. Lea Sunarić
 10. Dean Krt 11. Andrej Verdnik  12. Tomaž Rom
13. Primož Brvar 14. Matija Gregoričič  15. Matija Močnik
 16. Tjaša Guzej  17. Sara Poteko 18. Aljaž Selišnik
 19. Leon Šmarčan  20. Zdravko Aleksovski  21. Marko Štor
 22. Goran Šučur  23. Eva Polutnik 24. Eva Javoršek
 25. Saša Bulatovič 26. Iztok Satler 27. Tomaž Majerič
 28. Mateja Krušnik 29. Aljana Topole 30. Barbara Škedelj
 31. Maša Cigale 32. Cveto Lorger 33. Ksenja Hrusl
34. Anja Lesjak 35. Goran Šučur  36. Goran Čop
 37. Tomi Rožič  38. Oskar Drobne  39. Jure Krivec
 40. Natja Kapitler  41. Tonček Klempo  42. Igor Ipavic
 43. Borut Karl  44. Ula Omerzu  45. Uroš Omerzu
 46. Andrej Flego  47. Aljaž Ramšak  48. Aleks Jezernik
 49. Franc Šmajs  50. Božidar Smiljič  51. Andrej Zavec
 52. Jure Čeh  53. Alenka Aužner  54. Nika Veninšek
 55. Janko Benčina  56. Matija Nendl  57. Sredoje Vlaovič
 58. Vojko Zupanec 59. Aleš Freitag  60. Domen Meža
 61. Aleš Bezovšek 62. Nataša Matko  63. Mojmir Benčan

ZIMSKA LIGA LOKROVEC 2017/2018

POLETNA LIGA CELJE 2017

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava v Poletno ligo Celje 2017″ ter v polje sporočilo “želeno kategorijo (-45 A, 45 B, +45 in ženske)”.

 

Že prijavljeni v Poletno ligo Celje 2017:

 1. Zdravko Aleksovski  12. Lea Sunarič  23. Tjaša Guzej
 2. Primož Brvar  13. Staš Stermecki  24. Boris Marič
 3. Sara Poteko  14. Matija Nendl  25. Goran Čop
 4. Matej Ribič  15. Mitja Rošer  26. Tomaž Majerič
 5. Kris Stermecki  16. Gregor Drev  27. Denis Gluhak
 6. Marjan Rožič  17. Mitja Močnik  28. Rok Herman
 7. Matjaž Zupanc  18. Damjana Damiš  29. Ivo Peperko
 8. Iztok Tomc  19. Dejan Selič  30. Igor Ipavic
 9. Ivi Kapitler  20. Mitja Frančeškin  31. Miha Čmer
 10. Grega Ferk  21. Tomi Rožič  32. Mateja Krušnik
 11. Bojan Stojanovič  22. Eva Javoršek  33. Anja Lesjak

 

34. Anže Čakš  45. Tomaž Rom 56. Mojimir Benčan
35. Boštjan Lorbek  46. Barbara Škedelj  57. Franc Šmajs
 36. Lea Tomc  47. Alenka Avžner  58. Matjaž Jezernik
 37. Janko Benčina  48. Aleks Jezernik  59. Tomaž Šmarčan
 38. Boštjan Bratuša  49. Eva Lipovšek  60. Uroš Omerzu
 39. Peter Bevc  50. Luka Gobec  61. Cveto Lorger
 40. Maja Križmanič  51. Matic Kveder  62. Boštjan Burič
 41. Iztok Artič  52. Aljaž Ramšak  63. Borut Karl
 42. Marko Štor  53. Uroš Kidrič  64. Krt Dean
 43. Cvetka Pušnik  54. Franc Šmajs  65. Danijel Plešej
 44. Iztok Satler  55. Andrej Verdnik  66. Aleksander Recko

 

67. Aljaž Selišnik
 68. Goran Žoher
 69. Oskar Drobne
 70. Zmago Tajnšek
 71. Vojko Zupanec

TURNIR ZA PRVAKA LOKROVŠKE HOSTE 2017 – 12. – 13.8.2017

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava ŠDL OPEN 2017″.

 

Že prijavljeni v Poletno ligo Celje 2017:

1. Zdravko Aleksovski  12. Tomaž Šmarčan
2. Aljaž Ramšak  13. Tomi Rožič
3. Matic Čoklc  14. Matija Gregorčič
4. Sandi Recko  15. Tomaž Rom
5. Kris Stermecki  16. Goran Čop
6. Goran Šućur  17. Rok Herman
7. Domen Beršnjak  18. Luc Kanduti
8. Sara Poteko  19. Branko Recko
9. Primož Brvar  20. Aco Mavrič
10. Žan Horvat
 11. Cveto Lorger

ŠDL OPEN 2017 – 15. – 18.6.2017

V tekmovanje se prijavite tako, da izpolnite spodnji obrazec. V polje zadeva vpišite “Prijava ŠDL OPEN 2017″.

 

Že prijavljeni v Poletno ligo Celje 2017:

 1. Boris Marič  12. Uroš Kidrič  23. Luka Gobec
 2. Primož Brvar  13.  Aleks Jezernik
 3. Tomaž Rom  14. Goran Šućur
 4. Matej Ribič  15.  Borut Karl
 5. Kris Stermecki  16.  Aljaž Ramšak
 6. Staš Stermecki  17. Goran Žoher
 7. Ivo Peperko  18. Igor Ipavic
 8. Tomi Rožič  19. Sašo Ratej
 9. Miha Čmer  20. Matic Kveder
 10. Matija Nendl  21. Eva Lipovšek
 11. Zdravko Aleksovski  22. Boštjan Lorbek

 

 

ZIMSKA REKEATIVNA LIGA LOKROVEC 2016 / 2017

LOPARJI.SI IN LEDAS TURNIR POSAMEZNIKOV 2016

POLETNA LIGA CELJE 2016

ŽENSKA LIGA LOKROVEC 2016

OSTALE LIGE

REKREATIVNA LIGA CELEIA SPORTSPUB

Tenis liga Sport Pub CELEIA 2015 (TLSPC) je rekreativno teniško tekmovanje, ki šteje za lestvico Društva igralcev tenisa Slovenije (DITS).

Tenis liga Sport Pub CELEIA 2015 (TLSPC) je rekreativno teniško tekmovanje, ki šteje za lestvico Društva igralcev tenisa Slovenije (DITS).

Tenis liga Sport Pub CELEIA 2015 (TLSPC) je rekreativno teniško tekmovanje, ki šteje za lestvico Društva igralcev tenisa Slovenije (DITS).

ŽENSKA LIGA LOKROVEC

Ženska tenis liga ŠDL 2014 (ŽTLL2014) je rekreativno teniško tekmovanje.

Ženska tenis liga ŠDL 2014 (ŽTLL2014) je rekreativno teniško tekmovanje.

Ženska tenis liga ŠDL 2014 (ŽTLL2014) je rekreativno teniško tekmovanje.

EKIPNA LIGA POLZELA

EKIPNA LIGA POLZELA

EKIPNA LIGA POLZELA

EKIPNA LIGA POLZELA

SAVINJSKA TECNIFIBRE LIGA

Avada offers color options for every element you see, take control of your colors.

SAVINJSKA TECNIFIBRE LIGA

SAVINJSKA TECNIFIBRE LIGA
Button Text
Button Text